آینه کنسول مدرن

آینه کنسول چیست و چه کاربردی در خانه دارند؟

آینه کنسول مدرن یا میز کنسول جزو وسایل تزئینی خانه است که در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا راهرو به کار می رود.. آینه کنسول‌ها بهترین مکان برای گذاشتن وسایل تزئینی مثل گلدان، قاب عکس‌ها و دیگر وسایلی است که نشان‌دهنده‌ی روحیات خاص شما است . به خانه حال و هوایی خودمانی، گرم و صمیمانه می‌دهد. به جز شخصی‌سازی کردن خانه، گذاشتن آینه کنسول‌ها در راهرویی باریک و کوچک خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

آینه کنسول مدرن

معمول تر ین کنسول ها کدامند؟

طرح و جنس و اندازه‌های مختلفی دارد و با مصالح متفاوتی هم ساخته می‌شود. آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت دو مورد از محبوب‌ترین مدل‌ها هستند و آینه کنسول چوبی نوعی از میز کنسول است که سالیان سال مهمان خانه‌ها بوده است.از آن‌جا که آینه کنسول‌ها معمولا بعد از سایر مبلمان خریده می‌شود، انتخاب بهترین مدل آن شاید کمی گیج‌کننده باشد. متخصصان سادین دکور سعی کرده اند در متن زیر ویژگی‌های انواع آینه کنسول‌ها و کاربردی که شاید مدنظر شما باشد را بررسی کنند.

 

آینه کنسول مدرن

نکاتی که باید پیش از خرید در نظر داشته باشید!

 • قبل از خریدن میز کنسول باید درمورد مکان قرارگیری آن تصمیم‌گیری کنید . پس از تصمیم‌گیری فضای مورد نظرتان را اندازه‌گیری کنید. دانستن ابعاد فضای مدنظرتان باعث صرفه‌جویی در وقت و پول‌تان می‌شود.
 • آینه کنسول مدرن ها گاهی پشت سر مبل گذاشته می‌شوند. اگر شما هم قصد دارید میز کنسول‌تان را پشت مبل بگذارید، ارتفاع مبل را اندازه بگیرید.
 • نکته‌ی دیگری که حین خرید میز کنسول به شما کمک می‌کند، برآورد بودجه‌ است. اگر بدانید چه‌قدر قرار است هزینه کنید، گزینه‌های مدنظرتان محدودتر می‌شوند و راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید.
 • معمولا افراد در انتخاب ها به سایر مبلمان توجه می‌کنند . سعی می‌کنند طوری انتخاب کنند که با بقیه وسایل اتاق هماهنگ باشد.

آینه کنسول مدرن

نکاتی که باید پیش از خرید در نظر داشته باشید!

 • اما اگر تصمیم دارید میز کنسول را به نقطه‌ی کانونی اتاق تبدیل کنید که از نظر بصری چشم‌گیر باشد بهتر است سبکی متفاوت با سایر وسایل اتاق انتخاب کنید.
 • مطلب دیگری که باید پیش از خرید به آن توجه کنید، رنگ آینه کنسول‌ها است. اگر اتاق‌تان کوچک است بهتر است سراغ رنگ‌های روشن چوبی بروید تا اتاق را بزرگ‌تر جلوه دهید.
 • و آخرین نکته‌ای که پیش از خرید میز کنسول باید درنظر بگیرید کاربرد آن است. اگر بنا است میزتان را در راهروی نزدیک در بگذارید، داشتن کشو و کابینت به کاربردی‌تر شدن آن کمک می‌کند و فضای اضافه‌ای در اختیار مهمانان و اعضای خانواده می‌گذارد که بتوانند وسایل‌شان را قرار دهند.

آینه کنسول مدرن

نکته

قبل از خریدن میز کنسول باید درمورد مکان قرارگیری آن تصمیم‌گیری کنید . فضای مورد نظرتان را اندازه‌گیری کنید، با اندازه‌گیری در وقت و پول شما صرفه‌جویی می‌شود.

 

انواع سبک 

سبک هر اتاق به خانه حس و حال و زندگی می‌دهد و به صورت مستقیم نشان‌دهنده‌ی علایق شخصی و سبک زندگی شما است. خوشبختانه در انتخاب سبک هیچ درست و غلطی وجود ندارد و چیزی که شما دوست باشید، بهترین انتخاب است. این وسایل هم مثل سایر مبلمان خانه سبک‌ها متنوعی دارند که شاید انتخاب از میان آن‌ها کمی دشوار باشد. بنابراین تقسیم‌بندی آن‌ها به گروه‌های مختلف از جمله آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت به شما کمک می‌کند راحت‌ترین تصمیم بگیرید. این تقسیم بندی عبارت است از:

 • سلطنتی
 • اسپرت
 • مدرن
 • ترکیبی

آینه کنسول مدرن

آینه کنسول سلطنتی

طرح های سلطنتی معمولا از چوب‌های تیره مثل قهوه‌ای سوخته یا چوب‌های متوسط مثل فندقی ساخته می‌شود. آینه کنسول سلطنتی معمولا با جزئیات استادانه و هنرمندانه مثل منبت‌کاری، چوب‌های خراطی شده، پایه‌های کار شده و دسته‌های برنجی برای کشو و کابینت ساخته می‌شوند. آینه کنسول سلطنتی معمولا بزرگ‌تر از سایر انواع است و ظاهری مجلل دارد. با این اوصاف اگر مبلمان شما سلطنتی است و فضای کافی هم دارید آینه کنسول سلطنتی بهترین انتخاب برای شما است.

آینه کنسول مدرن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

لوگو سادین دکور

مرجع کالای لوکس کشور

دفتر فروش: همدان _ میدان جهاد _ جنب بانک ملی

آدرس کارخانه: ایران _ همدان _جاده فرودگاه_گراچقا_انتهای بلوار اندیشه_سادین دکور

09189068950 – 08134319126