کاور رادیاتور و شوفاژ

انواع کاور شوفاژ و رادیاتور

کاور رادیاتور و شوفاژ محصولی است که داشتن آن می تواند استفاده از شوفاژ و رادیاتورها را در محیط های داخلی ساختمان ها لذت بخش تر نماید. تامین گرمای مورد نیاز ساختمان ها با روش های مختلفی انجام می گیرد و یکی از بهترین شیوه ها کمک گرفتن از شوفاژها است. در این حالت می توان با آلایندگی و دغدغه کمتری گرمای مورد نظر را در ساختمان تامین نمود و همچنین با درجه اطمینان بیشتری گرمای از آن بهره برد. بازدهی فوق العاده و صرفه اقتصادی بیشتر شوفاژ ها باعث شده که امروزه به صورت گسترده در ساخت و سازهای جدید از آنها استفاده شود.

 

کاور رادیاتور و شوفاژ

شوفاژ جایگزین بخاری

امروزه بخاری های گازی با اینکه مصرف انرژی بیشتر و بازدهی کمتری دارند، به عنوان رقیب شوفاژها مطرح شده اند و دلیل اصلی این موضوع، طراحی های خاص و گاها خلاقانه آنها می باشد. به همین دلیل در سالیان اخیر برای رفع این مشکل در شوفاژها و رادیاتورها بازنگری هایی انجام شده که در نتیجه آنها، انواع کاور شوفاژ و رادیاتور تولید شده اند. در واقع کاور رادیاتور و شوفاژ محصولی است که بر روی بدنه شوفاژها و رادیاتورها سوار شده و علاوه بر ایجاد جلوه بصری مناسب، تاثیر منفی بر بازدهی آنها ندارد. امروزه در کنار استفاده از وسایل گرمایشی بروز، اجرای دکوراسیون داخلی شیک نیز از مواردی است که باید به آن توجه ویژه شود و به همین دلیل امروزه کاورهایی طراحی شده اند که با دکوراسیون یک محیط سازگار هستند و می تواند چهره سنتی و کلاسیک شوفاژ و رادیاتور را با مطابق دکوراسیون داخلی تغییر دهند.

 

کاور رادیاتور و شوفاژ

انوا کاور رادیاتور

  • کاورهای نمدی: این نوع کاورها از منسوجات نمدی تولید شده اند و معمولا دارای طرح ها و رنگ های مختلف هستند و به همین دلیل می توان با توجه به دکوراسیون داخلی خود از آنها استفاده کرد.
  • کاورهای پارچه ای: این نوع کاور که عمدتا مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل پارچه ای بودن به راحتی بر روی شوفاژ و یا رادیاتور مورد نظر سوار می شود و به همین دلیل می توان با توجه به رنگ دکوراسیون داخلی آنها را تهیه و استفاده نمود.
  • کاورهای چوبی و ام دی اف: این کاورهای رادیاتور و شوفاژ جلوه بصری خاصی دارند و به دلیل همین جلوه خاص، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این کاورها در کنار جلوه بصری استحکام کافی دارند و به همین دلیل می توان از آنها برای گذاشتن اجسامی مثل گلدان و ایجاد یک طرح جدید استفاده کرد. این کاورها محبوبترین و بهترین نوع کاور شوفاژ و رادیاتور هستند.

کاور رادیاتور و شوفاژ

 

موارد استفاده کاور شوفاژ یا رادیاتور چیست؟

  • کاور رادیاتور و شوفاژ به عنوان میز تلوزیون: به تازگی کاور های سلطنتی زیبایی به بازار آمده که همراه با آینه های رنگی تلفیق شده و زیبایی فوق العاده به عنوان میز تلوزیون به فضای شما می دهد. اما نکته قابل توجه این است که به دلیل ارتفاع نسبتا زیاد کاور نسبت به میز معمولی، بهتر است تلوزیون به جای قرار گرفتن روی میز، بالا و روی دیوار نصب شود .
  • استفاده از کاور رادیاتور به عنوان فضای برای نشستن: می توان رادیاتور هایی را که در یک فضاهای تو رفته قرار گرفتند را به کنجی دنج برای نشستن تبدیل کرد. کاور رادیاتور برای استفاده بهینه از فضاهای پرت یکی از بهترین و زیباترین انتخاب هاست.
  • کاور شوفاژ به عنوان میز کنسول: می توان از کاور هایی با سایز بزرگ به جای میز کنسول استفاده کرد. مدل های جدید و متنوع کاور ها که به تازگی به به بازار آمده اند در زیبایی هیچ چیز کمتر از یک کنسول گران قیمت ندارند. اگر رادیاتور شما کوچک است  .می توانید سایز کاور خود را بزرگ تر از رادیاتور و به داخواه خود سفارش دهید.

    کاور رادیاتور و شوفاژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

لوگو سادین دکور

مرجع کالای لوکس کشور

دفتر فروش: همدان _ میدان جهاد _ جنب بانک ملی

آدرس کارخانه: ایران _ همدان _جاده فرودگاه_گراچقا_انتهای بلوار اندیشه_سادین دکور

09189068950 – 08134319126